אודותינו

קצת עלינו

במשך שנים רבות צפינו במחירי המטבחים בישראל מטפסים וגדלים, זה היה נראה הגיוני בהתחלה, הרי כלל המוצרים במדינת ישראל הולכים ומתייקרים, אלא שכשמדובר במטבחים, נראה שמטבח הפך להיות לשם נרדף לעושר ויוקרה, אם נכנסתם לאחת מרשתות המטבחים בוודאי הרגשתם בזה. מחירי המטבחים פשוט אינם הגיוניים.

לא, לא מדובר במחירי העץ או עלויות המפעל, אלה לא מצדיקים את המחיר המופרך, הסיבה האמיתית היא ריבוי הידיים: מחיתוך הפלטות ועד לרצפת הייצור ועד להתקנת המטבח אצלכם בבית המטבח שלכם עובר מסע ארוך, ארוך מידי, כשמישהו מרוויח מכל שלב בו, והגוף שמרכז את התהליך, מרוויח מכל השלבים. כך למשל, עלויות הפלטות, הייצור, ההובלה, ההתקנה, אפילו החנות המפוארת, כולם עולים לכם כסף.

אבל מה אם…

מה אם יכולתם לקנות את הפלטות ישירות מהגוף שמביא אותן לארץ, הוא היה חותך אותם, מחורר אותן ומתאים אותן לגודל שלכם, הוא אפילו היה דואג לכם להוראות התקנה כך שתוכלו לעשות זאת בעצמכם או לשכור איש מקצוע שיעשה זאת, ביניכם, בלי 'מתווכים' באמצע.

זה היה נחמד, לא?

זה היה הרבה יותר מ'נחמד' זו היתה מהפכה, עלות המטבח שלכם היתה מגיעה עד לחצי מכל הצעת מחיר שקיבלתם ולמעשה, מדובר באותו מוצר בדיוק.

הכירו את דוקטור ארונות

באנו לעשות מהפך, לא פחות מכך. לאפשר לכם לראשונה אי פעם, לייצר בעצמכם את מטבח חלומותיכם, עם כל היתרונות של התאמה אישית עד לפרטים הקטנים, עם הדמיה ממוחשבת ומדידה מקצועית אך בלי העלות הכרוכה בזה.

לכל אחד, בלי יוצאי דופן

אנחנו מאמינים שלכל אחד צריכה להינתן ההזדמנות להינות ממטבח יוקרתי, מפנק ומושקע, ממש כמו אלה שראיתם בתמונות ובמגזיני העיצוב, אנחנו כאן כדי לאפשר זאת בקלות, בנוחות ובעלויות אפשריות, ריאליות, כאלה שמתאימות לכל כיס.

המטבח של יעל

התהליך היה חלק ומובנה היטב, עם הדרכות מפורטות. אין לי דבר להוסיף, נהניתי מכל רגע!

המטבח של אביחי וג'ודי

המטבח שלנו הוא חלום שהתגשם! איכות מדהימה, מחיר הוגן סוף סוף ועיצוב מהפכני!

המטבח של ניר

ממליץ בחום! קיבלנו שירות אישי, תהליך מאוד פשוט ומסודר והמטבח התקבל יותר טוב ממה שדמיינו!

המטבח של תמר

הייתה לי חוויה מעולה עם הצוות. כל התהליך היה חלק וברור, והתוצאה מדהימה!