גם וגם

לכל אחד חשוב לקבל את המטבח המושלם שישקף את טעמו וסגנון החיים שלו. במהלך תהליך השיפוץ או העיצוב, השאלה של "איפה לרכוש את המטבח?" עלולה להיות מכריעה. כאשר מדובר ברכישת מטבח, ישנה היום בארץ אפשרות אחת נפוצה בדמות אחת מרשתות המטבחים או נגר פרטי, שתיהן לא אידיאליות מצד הצרכן, בחברות המטבחים יגבו עלויות גבוהות המשקפות אולמות תצוגה יקרים, מלאים, שיווק וצוות גדול, ואילו הנגר הפרטי יגבה עלות כנגד עבודה פרטנית על המטבח המבוקש, ובכל אחת מהאפשרויות, תיגבה עלות של הובלה והתקנה, מהן אי אפשר במדינת ישראל לברוח.

אפשרות אחת מציעה גם וגם וגם, גם עיצוב מותאם אישית גם הדמיה על ידי מעצבת, גם מדידה מדוייקת על ידי חברת מדידות וגם עלות של 'עשה זאת בעצמך'

ב'דוקטור ארונות' הבינו מזמן שאפשר להשיג הכל, והחלו לשווק מטבחים ללא פערי תיווך וללא עלויות נלוות. את הפלטות למטבח תקבלו מוכנות להרכבה בצורה נוחה ופשוטה, עם הוראות ברורות, הסברים, וליווי לאורך כל הדרך.

לא רוצים להתקין בעצמכם? אתם לא מחוייבים לאף אחד, תוכלו להביא איש התקנה מטעמכם, לקבל הצעות מחיר ולבחור את מי שמתאים לכם, או להזמין את הצוות שלנו שיעבוד ישירות מולכם כאילו היה עובד שלכם, לא שלנו, אנחנו לא מרוויחים מעלויות ההובלה אלא רק מעלות המטבח.