המטבח והתובנה

רויטל היתה מודאגת מהרכבת מטבח בעצמה, היא ובעלה לא היו מנוסים בעבודה עם כלים ובדרך כלל כשנזקקו לתיקונים בבית הם הזמינו בעל מקצוע, אבל הפעם, הפעם הם רצו להרגיש חלק מהתהליך, זה דרש מאיתנו ב'דוקטור ארונות' פגישה אחת כדי להבין במי מדובר, 'אתם יכולים לעשות את זה' הדגשנו להם, ועברנו איתם על רשימת הלקוחות שלנו שכבר רכשו ארון להתקנה עצמאית ושלחו לנו מכתבי הערכה, "גם הם, כמוכם, לא נגרים או שיפוצניקים" ניסינו להסביר, אבל רויטל היתה נחושה לקנות 'הכל במקום אחד', על אף שההפרש במחיר היה כמעט פי 2.

השינוי חל רק כשלקחנו אותה לחדר ההתקנות שלנו, על הקיר נשענו עשר פלטות מסומנות במספרים ואותיות, "מה לדעתך הולך לאן"? שאלנו אותה, והיא השיבה בלי היסוס "פלטה A1 מתחברת עם פלטה A2" יפה, תוכלי לנסות לחבר ביניהן? שאלנו, והיא ניגשה לנסות, הראינו לה כיצד קודחים בורג למקום המסומן ושתי דקות לאחר מכן שתי הפלטות היו מחוברות. רויטל הסתכלה על הפלטות המחוברות ושאלה 'ומה עכשיו?'…

חייכנו, ראינו גם את החיוך מבצבץ אצלה בין השפתיים, רבע שעה אחר כך היא כבר הרכיבה לבדה ארון שלם, ועשר דקות נוספות לקחו לה כדי להרכיב גם את הדלת והצירים.

היא סיימה ואמרה 'רגע, אז 25 דקות לארון… זה אומר שאת הארון שלי ייקח להרכיב בסך הכל שעתיים? ועל זה אני עומדת לשלם 12,000 שקל???'

שמענו את ה'אסימון' הזה נופל הרבה פעמים, והצליל שלו נעים לנו, זה צליל ההתחלה של מהפכה אמיתית בענף כולו.

רויטל ורבות אחרות בחרו לנסות להרכיב את המטבח שלהן בעצמן, אחרי הכל, אין סיכון אמיתי בתהליך שכן אנחנו עומדים לצידן לאורך כל הדרך במוקד ובתמיכה טכנית (ונפשית).

נסי את זה, את עלולה להתאהב.