מחלום למציאות, מטבח שהתגשם

בעולם התעשייה הגדול, הרעיונות המצליחים לפעמים נולדים מתוך רצון חזק לשנות את המציאות הקיימת. אין ספק שכך היה גם עם "דוקטור ארונות", חברת המטבחים שהביאה לארץ את רעיון המטבחים בהרכבה עצמית.

כמו פלטפורמת עיצוב והתאמה אישית, חברתנו התמקדה במטרה אחת בלבד: להביא לעולם את האפשרות להיות יצירתיים בחלל המטבח, בלי להיות תלויים באפשרויות הסטנדרטיות של השוק ולאפשר לכל אחד לעשות זאת, בלי להתחשב במחיר.

איך הגענו אל הרעיון הזה? זה היה תהליך של שקיפות וחשיבה חדשה. התחלנו לזהות את הצורך הגדול של לקוחות לשדרג את המטבחים שלהם בצורה איכותית ובלתי רגילה וזיהינו שלרוב, מחיר הוא מרכיב מכריע בתהליך. חיפשנו דרכים חדשניות שיספקו גם איכות גבוהה, גם חופש יצירתי בעיצוב וגם דרך חדשה שתכוון את השוק כולו.

מתוך הבנה זו, נולדה חברת "דוקטור ארונות" כפלטפורמה איכותית לקניית מטבחים בהרכבה עצמית. חשבנו שאם נוכל לספק ללקוחותינו את היכולת לבחור בדיוק את הרכיבים, הצבעים והסגנון של המטבח, נצליח להפוך את חלום המטבח המושלם למציאות.

השתמשנו בעשורים של ניסיון בתחום העיצוב והמטבחים ובקשרים שבנינו עם יבואני הפלטות, העצים והמנגנונים כדי ליצור אופק חדש לכל מי שרוצה מטבח יוקרתי, במחיר נוח.