הפכו את המטבח שלכם עם פתרונות האחסון בארונות עם דוקטור ארונות

הרכבת משטח בוצר למשרד גם חוסכים וגם נהנים
גם הלקוח הרכיב לבד וחסך הרבה מאוד
לא צריך להיות נגר בכדי להרכיב מטבח כזה
Previous slide
Next slide

 

חולמים על חלל מטבח מהמם ופונקציונלי? אל תסתכל רחוק יותר! בדוקטור ארונות אנו מתמחים בעיצוב ושדרוג כל סוגי הארונות, בהתאמה אישית לצרכים ולרצונות הייחודיים שלכם. הפתרונות המשתלמים שלנו, יחד עם השימוש שלנו רק בחומרים הטובים ביותר, מבטיחים שינוי חלק של המטבח שלך שתתאהבו בו.

הצוות המסור שלנו כאן כדי לעזור לך בכל שלב בדרך. כדי להתחיל, פשוט ספקו לנו את מידות הארון הרצויות ואת תוכנית העיצוב הרצויה. השאירו את השאר לאנשי המקצוע המיומנים שלנו! אנו נספק את הארונות החתוכים, המודבקים והקדוחים שלכם, מוכנים לתהליך הרכבה עצמית ללא מאמץ. מעולם לא היה קל יותר ליצור את הארונות המושלמים לבית שלכם!

מה מייחד אותנו? המחויבות שלנו להתאמה אישית של החוויה שלך. אנו מציעים מבחר עצום של חומרים, צבעים ואפשרויות פאנל עץ למשטחי עבודה, המאפשרים לכם להתאים אישית באופן מלא את הארונות החדשים שלכם. בנוסף, אנו יכולים אפילו להביא אפשרויות אלה ישירות לסף דלתך, ולהבטיח לך את האפשרויות הטובות ביותר הזמינות בקצות אצבעותיך.

אז למה לחכות? התחילו את המסע שלכם לעבר מטבח עוצר נשימה עם דוקטור ארונות עוד היום. תנו לנו לעורר את היצירתיות שלכם, ויחד נבנה חלל יפהפה ופונקציונלי שיעורר את קנאתם של החברים ובני המשפחה. אמצו את חדוות הבישול והאירוח במטבח החלומות שלכם – במרחק שיחה!

 

בחרו את סוג החומר הרצוי לעבודה

סנדוויץ טווין לבן שלג

סנדוויץ טווין לבן טאפ

חזית פורמייקה נאנו

חזית MDF צביעה בתנור

חזית למטבח פורניר

חזית למטבח כפרי

חזית למטבח פרובאנס

משטחי בוצר לאמי

משטחי אורן לאמי

חזית פולימר


סיבית מצופה מלמין